Глянцеві журнали все ще обирають для обкладинок худих моделей, повільно приймаючи нові правила інклюзивності в сучасній культурі. Тим часом, одяг великих розмірів для жінок - величезний пласт на ринку, чий попит в рази перевищує пропозицію. Розбираємося, чому все частіше клієнтки шукають сукні розміром 50+.

 

Одяг великих розмірів для жінок – факти проти стереотипів

Одяг великих розмірів для жінокБути повною людиною в нинішній культурі означає, що її постійно просять дотримуватися стандартів краси, які їй не підходять, і знайти модний одяг непросто. Ряд фактів контрастує зі стереотипами:

 Великі розміри знаходять покупця не тільки серед літніх людей, адже навіть серед наймолодших дорослих у віці 18-24 років приблизно 15% є споживачами одягу плюс-сайз. При цьому серед клієнтів середнього віку, які бажають купити жіночий одяг великого розміру - більше половини.

 Чималий відсоток аудиторії плюс-сайз складають люди з високим рівнем достатку - близько чверті від усіх споживачів. Це може бути важливим дзвіночком для підприємця, оскільки багато хто з бажаючих купити жіночий одяг великого розміру готові витратитися на великі суми заради бажаних сарафанів, пальто і костюмів.

 Проблема для потенційної клієнтки, щоб купити жіночий одяг батальних розмірів, полягає в необхідності йти в спеціалізовані магазини з одягом для повних замість звичайних комісійних.

Однак власники магазинів, у яких жіночий одяг оптом становить основу асортименту, поступово переглядають свої стандарти продажів і відгукуються на попит покупців з пишними формами. Раніше здебільшого модний жіночий одяг опт від виробника був прерогативою ексклюзивних роздрібних продавців, а також незалежних дизайнерів. Але зараз жіночий одяг великих розмірів в Україні набирає стрімку популярність, роблячи вітчизняну сферу більш інклюзивної і менш дискримінаційною.

 

 

Купити жіночий одяг великого розміру – подбати про своє бізнесове майбутнє

Оскільки основне середовище роздрібної та оптової торгівлі стає все більш конкурентним, вихід на ринок великих розмірів може дати вирішальну перевагу в майбутньому. Виробник жіночого одягу Міс Жанель одним з найперших зробив активні кроки в індустрії для повних і постійно поповнює свої колекції.Ринок великих розмірів зростає набагато швидше, ніж одяг середнього розміру. Ігнорування цього сегмента - результат створених культурних норм. Але з тих пір, як були створені ці норми, світ змінився. Жіночий одяг оптом Miss Jannel може стати шансом для молодого підприємця зробити не тільки успішну, але й етичну кар'єру.Всі необхідні умови для співпраці ви можете знайти на сайті missjannel.com